"KAMUSAL YAŞAMDA SANAT RÜZGARI...

İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulu tarafından yürütülen faaliyetler kapsamında " KAMUSAL YAŞAMDA MÜKEMMELLİK" ana başlığı altında TRT İzmir Radyosu sanatçıları tarafından Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği dallarında kamu personeline verilen konser 08.01.2020 tarihinde, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi Yunus Emre Salonunda gerçekleştirildi. 

 

İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ’ın yoğun programı nedeniyle katılamadığı konseri Vali Yardımcılarımız Uğur KOLSUZ ve Ahmet Ali BARIŞ himaye etti. Ayrıca Emekli Vali Yardımcılarımızdan Celal ULUSOY ve Hüseyin İÇTEN konsere iştirak ederek renk kattılar. Geceye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetlere bağlı Çocuk Evleri ve Çocuk Destek Merkezlerinden gençlerimiz başta olmak üzere tüm kamu kurum ve kuruluşlarından dinleyiciler iştirak etti.

 

        Yürütücülüğünü başta Koordinatör Mahmut AKYİĞİT olmak üzere İl Kalite Koordinasyon Kurulu ekibinin yaptığı konserde, Çocuk Evleri ve Çocuk Destek Merkezlerinden gençlerimiz ve İzmir Vali Yardımcısı Uğur KOLSUZ tarafından TRT İzmir Radyosu Sanatçılarına teşekkür bağlamında çiçekler sunuldu. Vali Yardımcısı Uğur KOLSUZ sanatçılara ve dinleyicilere yönelik bir konuşma yaparak TRT’ye ve tüm katılımcılara teşekkürlerini sundu.

 

          Dinleyicilerin büyük ilgi göstererek salonu doldurduğu konser coşku içerisinde geçti, sanatçılar ile çekilen fotoğraflar sonrası sona erdi.