"KAMUSAL YAŞAMDA FİNANSAL OKURYAZARLIK NEDİR, NE DEĞİLDİR" konulu konferans gerçekleştirildi.

T. C. İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulu tarafından yürütülen faaliyetler kapsamında " KAMUSAL YAŞAMDA MÜKEMMELLİK" ana başlığı altında İzmir Valiliği ve İzmir Ekonomi Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen "FİNANSAL OKURYAZARLIK NEDİR, NE DEĞİLDİR?" konulu konferans Prof. Dr. Coşkun KÜÇÜKÖZMEN tarafından 12.12.2019 tarihinde, Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Toplantı Salonunda gerçekleştirildi. 

Yürütücülüğünü kurulumuz Strateji ve Planlama Uzmanı Akın Erdener KEÇELİ'nin üstlendiği konferansta, açılış konuşmasını Kurulumuz Koordinatörü Mahmut Akyiğit yaptı. Engin kamusal ve akademik deneyimlerini,  katılımcılar ile paylaşan Prof. Dr. Coşkun KÜÇÜKÖZMEN, farklı kurumlardan ve farklı yaş gruplarından katılımcılara finansal okuryazarlık bağlamında vizyon kattı. 


Katılımcılar tarafından doldurulan konferans sonu anket değerlendirmelerine, konferanstan duyulan büyük memnuniyet yansıdı. 

İzmir Valisi Sayın Erol AYYILDIZ tarafından Prof. Dr. Sayın Coşkun KÜÇÜKÖZMEN'e takdim edilmesi uygun görülen teşekkür belgesi, Sayın Valimizin yoğun programından ötürü konferansa katılamaması nedeniyle İzmir Demokrasi Üniversitesi İ. İ. B. F. Dekan Vekili Prof. Dr. Sayın Hüseyin AKAY tarafından verildi.