24.05.2017 "Kamusal Yaşamda Mükemmellik Çalışmaları ve Sürdürülebilirliği" konulu Panel

24.05.2017 "Kamusal Yaşamda Mükemmellik Çalışmaları ve Sürdürülebilirliği" konulu Panel

      İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulu tarafından 24 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 14:30-16:30 arasında Valilik Mavi Toplantı Salonu'nda "Kamusal Yaşamda Mükemmellik Çalışmaları ve Sürdürülebilirliği" konulu panel düzenlendi.

Vali Yardımcımız Sayın Uğur KOLSUZ'un başkanlığında düzenlene panele Kamu Kurumlarından; Üst ve Orta Düzey Yöneticiler, Ar-Ge/Kalite/Eğitim/Teknoloji/Proje/Yatırım Sorumluları, Araştırmacı, Uzman, Planlamacı ve Strateji personelinin yanı sıra Üniversiteler ve Sivil Toplum Kuruluşlarından bir çok yetkili katıldı. Panelistlerden Vali Yardımcımız Sayın Uğur KOLSUZ "Kamusal Yaşamda Mükemmellik Çalışmalarında Singapur Örneği", Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Onur ÖZVERİ "Kamuda Süreç Yönetimi ve Uygulamaları", Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Ekonometri Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İperk DEVECİ KOCAKOÇ "Kamuda Mükemmeliyet Çalışmalarında Yaşanan Zorluklar", DEÜ İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi İl Kalite Koordinasyon Kurulu Danışmanı Prof. Dr. Vahap TECİM "Kamuda Mükemmeliyete Dönüşüm ve Markalaşma Yolunda İzmir" konularını işlediler. Panel yaklaşık 150 kişinin katılımıyla; tartışma, soru ve cevaplar eşliğinde devam etti.


     Yoğun katılım ve verimli etkileşimle gerçen panel; Vali Yardımcımız Uğur KOLSUZ'un panelistlere teşekkür belgesi takdiminin ardından temenni ve dileklerle sona erdi.