Yeni Dönem, Yeni Sistem - izkalite

T.C.
İzmir Valiliği
İl Kalite Koordinasyon Kurulu
İçeriğe git

Ana menü:

Yeni Dönem, Yeni Sistem

01 Kasım 2018 Perşembe
Hakkımızda > Haberler

2018-2019 yılı Özdeğerlendirme ve geliştirme çalışmaları 01 Kasım 2018 Perşembe günü Vali Yardımcısı Sn. Uğur KOLSUZ'un başkanlığında yapılan toplantı ile başlamıştır.


Toplantıyı açan Dr. Mihriban COŞKUN'un davetiyle kürsüye gelen Vali Yardımcısı Sn. Uğur KOLSUZ teknolojideki her yıl sürekli gelişmeye ayak uydurabilmek için sistemde değişiklik yaptıklarını, her yıl teknolojisini değiştirdiklerini dile getirdi."

İl Kalite Koordinasyon Kurulu Koordinatörü Mahmut AKYİĞİT, bu dönemde çalışmalara metropol kaymakamlıkları ile Selçuk Kaymakamlığını dahil edeceklerini, her yıl olduğu gibi konferans ve panel şeklinde etkinlikler yapacaklarını, ilk olarak 29 Kasım 2018 tarihinde "Endüstri 4.0" konulu konferansı gerçekleştireceklerini, ayrıca Türkiye'de bir ilk olarak Harran Üniversitesi'yle de bir panel gerçekleştirmek istediklerini belirtmiştir.

Danışman Araştırma Görevlisi Sn. Hakan AŞAN ise programda yapılan değişikliklerle Sn. Vali, Sn. Vali Yardımcıları ve Sn. Kaymakamların yeni sistemde kurumlar arası analiz ve grafikleri görebileceklerini ve değerlendirebileceklerini belirtti.

Son olarak danışman Prof. Dr. Sn. Vahap TECİM de hizmet alanların kolay erişimi ve değerlendirme yapabilmelerini teminen öncelikle kaymakamlıklara konulacak KİOSK cihazlarının kullanım ve tanıtımını yaptı.

Toplantıya Selçuk Kaymakamı Sn. Ekrem İNCİ, Bayraklı Kaymakamı Sn. Canan Hançer BAŞTÜRK ve Gaziemir Kaymakamı Sn. Yaşar DÖNMEZ'in yanısıra İl Müdürleri ile kamu kurum temsilcileri katıldı.

Ana Sayfa | Hakkımızda | Paydaş Kurumlar | İzmir Valiliği | Kurumsal | İletişim | Genel Site Haritası
© 2017 İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulu 855 Sok. No: 40 Konak / İZMİR
Tel: 0 232 455 14 00 & Dahili: 1328 Faks: 0 232 482 04 54 Eposta :izmirkamudakalite@gmail.com
İçeriğe dön | Ana menüye dön