2. Sürdürülebilir Güvenli Turizm Stratejik Eylem Planı Çalıştayı - izkalite

T.C.
İzmir Valiliği
İl Kalite Koordinasyon Kurulu
İçeriğe git

Ana menü:

2. Sürdürülebilir Güvenli Turizm Stratejik Eylem Planı Çalıştayı

09 Mayıs 2018 Çarşamba
Hakkımızda > Haberler

09 Mayıs 2018 Çarşamba günü saat 09:30’da İzmir Ticaret Odası 2. Kat Ana Salonda İl Kalite Koordinasyon Kurulu koordinesinde İzmir Valiliği, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü işbirliğiyle “2. Sürdürülebilir Güvenli Turizm Stratejik Eylem Planı” Hazırlık Çalıştayı gerçekleştirildi.

Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Afet Yönetimi Anabilim dalı Başkanı Sayın Prof. Dr. Zerrin TOPRAK KARAMAN önceki çalıştaylar/çalışmalar konusunda bilgilendirme konuşması yaparak bu günün koordinasyonunu sağlayan İl Kalite Koordinasyon Kuruluna ve yetkililere teşekkürleriyle çalıştayın amacına ulaşması temennisinde bulundu. Ardından sırasıyla İl Kültür ve Turizm Müdür V. Sayın Murat KARAÇANTA, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektör Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Banu Esra ASLANERTİK ve İzmir Vali Yardımcısı Sayın Cumhur Güven TAŞBAŞI açılış konuşmaları yaptılar.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden Berna DOĞAN’ın “Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerde ve Deniz Turizminde Güvenlik” konulu sunumunun ardından GAMER (Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezleri) Ankara Şube Müdürü Sayın Engin SARI GAMER’in oluşumu, hizmet ve faaliyetleri ile ilgili konuşma yaptılar.

Açılış konuşmaları ve sunuların ardından çalıştay mesai bitimine kadar devam ederken yetkililerce raporların sonradan düzenleneceği bildirildi.

Çalıştay Sunumları:

Prof. Dr. Zerrin TOPRAK KARAMAN - 2. Sürdürülebilir Güvenli Turizm Stratejik Eylem Planı Çalıştayı    Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerde ve Deniz Turizminde Güvenlik

Berna DOĞAN - Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerde ve Deniz Turizminde Güvenlik    Turizm Amaçlı Sportif Faaliyetlerde ve Deniz Turizminde Güvenlik

Faruk SARI - GAMER nedir?   GAMER

Ana Sayfa | Hakkımızda | Paydaş Kurumlar | İzmir Valiliği | Kurumsal | İletişim | Genel Site Haritası
© 2017 İzmir Valiliği İl Kalite Koordinasyon Kurulu 855 Sok. No: 40 Konak / İZMİR
Tel: 0 232 455 14 00 & Dahili: 1328 Faks: 0 232 482 04 54 Eposta :izmirkamudakalite@gmail.com
İçeriğe dön | Ana menüye dön